Yhteystiedot

Savonlinnan Nuorkauppakamari ry on yhdistys, jonka tarkoituksena on toimia jäsentensä kehityksen mahdollistajana. Hallitus toimii aina vuoden / virka periaatteella, joten tarkistathan aina ajankohtaisimmat tiedot.  Kontaktoinnit sähköpostitse osoitteeseen savonlinna@jci.fi tai henkilökohtaisiin sähköposteihin.

Hallituksen jäsenet 2022

Puheenjohtaja PRES - Johanna Helander
johanna.helander@jci.fi

Valmistautuva puheenjohtaja DP - Asta Lintumäki
asta.lintumaki@jci.fi

Sihteeri SECY - Kiia Londén
kiia.londen@jci.fi

Rahastonhoitaja TREAS - Neea Santama
neea.santama@jci.fi
Laskutusasiat: treas.savonlinna@jci.fi

Tiedottaja LIO - Henni Nousiainen
henni.nousiainen@jci.fi

Koulutusvastaava IND - Henna-Mari Pelvo
henna-mari.pelvo@jci.fi

Tapahtumavastaava LOM - Sari Ahokainen
sari.ahokainen@jci.fi

Projektivastaava COM - Kaisa Makkonen
kaisa.makkonen@jci.fi

Väistyvä puheenjohtaja IPP - Joel Turunen
joel.turunen@jci.fi